Sorokins par zaudējumu Somijai: Maču izšķīra šādu spēļu pieredzes trūkums

25/04/2024 23:42
Nokopēts
Oļegs Sorokins

Latvijas U18 hokeja izlasei ceturtdien pasaules čempionāta mačā neizdevās aizķerties cīņā par uzvaru, jo valstsvienībai trūkst šādu spēļu pieredzes ikdienā, pēc zaudējuma secināja komandas galvenais treneris Oļegs Sorokins.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase ceturtdien Espo pasaules U18 čempionāta pirmajā spēlē ar rezultātu 1:3 zaudēja mājiniekiem somiem. “Maču izšķīra šādu spēļu pieredzes trūkums, kļūdas un noraidījumi bija no nekā. Pašā sākumā bija satraukums un bija lietas, kas taktiski negāja. Somi spēlēja daudz aktīvāku hokeju, nekā bijām redzējuši video. Spējām ātri pielāgoties, taču noraidījumi lauza spēli, kā dēļ neaizvadījām labu otro periodu,” sarunā ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) stāstīja Sorokins.

Reklāma
Saturs turpinās

Vārtus Latvijas izlases labā guva Bruno Osmanis. Vārtu drošība šajā mačā tika uzticēta Nilam Mauriņam, kurš atvairīja 31 metienu un tika atzīts par labāko spēlētāju Latvijas izlasē. Turnīra turpinājumā piektdien Latvija tiksies ar Slovākiju, 28.aprīlī aizvadīs cīņu ar ASV, bet 29.aprīlī spēkosies ar Norvēģiju.

U18 izlase lieliski cīnās, bet PČ sāk ar zaudējumu spēcīgajai Somijai

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām