Šosezon NHL pamatturnīrā tikai viena uzbrucēju maiņa nospēlējusi visas 82 spēles

01/05/2022 15:30
Nokopēts
Džonijs Gudro, Metjū Tkačuks un Eliass Lindholms

Šosezon Nacionālās hokeja līgas (NHL) pamatturnīrā tikai viena uzbrucēju maiņa nospēlējusi visas 82 spēles. Tas ir Kalgari “Flames” virknējums Džonijs Gudro – Eliass Lindholms – Metjū Tkačuks. Šai maiņai arī likumsakarīgi ir visvairāk minūšu laukumā, proti, 965,3.

82 spēlēm neviens cits uzbrucēju virknējums pat īsti nav pietuvojies. Dalasas “Stars” trijnieks Džo Pavelskis – Rope Hincs – Džeisons Robertsons ar 72 mačiem ir otrajā vietā, bet 70 spēles sakrājusi Tampabejas “Lightning” maiņa Patriks Marūns – Pjērs Eduārs Belemars – Korijs Perijs.

Reklāma
Saturs turpinās

Ja ņem vērā minūtes, tad Broks Makgins – Teodors Bļugers – Zeks Astons-Rīzs laukumā bijuši 306,8 minūtes, kas ir 34. rādītājs NHL. Tikmēr Zemgus Girgensons – Kodijs Īkins – Kails Okposo spēlējuši 238,2 minūtes, kas ir 57. rādītājs, bet Rūdolfs Balcers – Tomāšs Hertls – Aleksandrs Barabanovs laukumā pavadījuši 208,7 minūtes – 67. vieta līgā.

Jāatgādina, ka 2019./20. gada sezonā Bļugera maiņa ar Brendonu Tanevu un Astonu-Rīzu kopumā uz ledus bija pavadījuši 426,5 minūtes, kas bija 11. stabilākā maiņa visā NHL. Tanevs kopš šīs sezonas pārstāv Sietlas “Kraken” vienību.

NHL
    Pagaidām neviens nav komentējis