Latvijas futbola virslīgas čempionvienību Jūrmalas “Spartaks” atstājušais krievu speciālists Aleksandrs Grišins turpmāk strādās Krievijas 1.līgas komandā Habarovskas SKA, kur kļūs par galvenā trenera asistentu.
Par Habarovskas komandas galveno treneri apstiprināts Vadims Jevsejevs, kurš savā treneru komandā iekļāvis arī Grišinu. “Man piezvanīja Jevsejevs un piedāvāja pievienoties viņa treneru štābam, es piekritu,” sarunā ar “Sport-express” pavēstīja Grišins.
Habarovskas komanda iepriekšējā sezonā izkrita no Krievijas premjerlīgas.
Jau vēstījām, Grišins atstāja jūrmalniekus pirms atbildes spēles UEFA Eiropas līgā pret Marijampoles “Sūduva” komandu.
Steidzamības kārtā par “Spartaks” galveno treneri tika nozīmēts lietuvietis Toms Razanausks, tomēr atbildes mačā tika nospēlēts 0:0, kas tālāk tikt palīdzēja Lietuvas komandai, kas pirmajā duelī uzvarēja ar 1:0.
Grišins krievu medijos savu atkāpšanos no amata pirms vienas no izšķirošajām sezonas spēlēm skaidroja ar ģimenes apstākļiem. Treneris izteicās, ka Rīgā un Jūrmalā viņa meitai nav iespējams macīties krievu valodā.
Šādus apgalvojumus vēlāk noraidīja kluba ģenerāldirektors Edgars Gauračs, norādot, ka Grišina sieva ir no Latvijas, bet skolu jautājums nevar būt pietiekama problēma, lai treneris atstātu savu amatu pirms tik svarīgas cīņas.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu