Par karjeras beigām paziņojis Eduarda Tralmaka pārstāvētās Kladno “Rytiri” kapteinis Tomāšs Plekanecs.
Šosezon 40 gadus vecais uzbrucējs guva savainojumu, kura ārstēšanai nepieciešams ilgs laiks, savukārt hokeja spēlēšana augstā līmenī draud ar veselības problēmām. Tieši tādēļ hokejists pieņēma lēmumu likt punktu karjerai.
“Diemžēl veselība stāvokļa dēļ nolēmu pabeigt šo sezonu un, attiecīgi, arī savu karjeru. Es to iedomājos savādāk, cerēju, ka pēc pāris nedēļu atpūtas varēšu atgriezties laukumā un palīdzēt puišiem izslēgšanas turnīrā. Diemžēl, tas nenotiks, jo man tas būtu milzīgs risks. Gribētu atvadīties no jums visiem un pateikties par šeit pavadīto laiku. Lai arī mēs bijām turnīra tabula apakšgalā, man tāpat bija jautri,” kluba mājaslapā publicētajā paziņojumā citēts Plekanecs.
Šosezon hokejists deviņās spēlēs izcēlās ar četriem (1+3) rezultativitātes punktiem, viņš Kladno klubā atgriezās 2018./2019. gada sezonā. Pirms tam viņš no 2004. līdz 2019. gadam pārstāvēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu Monreālas “Canadiens”, izņemot pussezonu Toronto “Raptors”. Plekanecs NHL nospēlēja 1001 spēli pamatturnīrā un vēl 94 mačus “play-off” turnīrā.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu