Ar akmeņiem ceturtdien apmētāts Turcijas vadošās handbola komandas Stambulas “Bešiktaš Mogaz” autobuss, turklāt tas noticis vien pāris dienas pēc futbola vienības apšaudīšanas.
Tiek vēstīts, ka handbolistu autobuss apmētāts brīdī, kad vienība atradās Vidusjūras krastā esošajā Mersinas pilsētā, aizvadot izbraukuma maču. Publicētās fotogrāfijas rāda, ka autobusa logos atstāti caurumi, tomēr neviens nav cietis.
Ziņu aģentūra “Anatolia” vēsta, ka uzbrukums noticis spēles laikā, bet pēc tās spēlētāji neskarti atstājuši arēnu.
“Bešiktaš Mogaz” komanda ir slavenā sporta brenda “Bešiktaš” kontrolē.
Kā zināms, pagājušajā nedēļas nogalē Trabzonas pilsētā tika apšaudīts slavenās futbola komandas Stambulas “Fenerbahce” autobuss, ievainojot tā šoferi. Par uzbrukumu tika arestēti divi cilvēki, kurus gan jau trešdien atbrīvoja, bet futbola čempionāta norise apturēta uz vienu nedēļu.
Avots: LETA
Foto: arysports.tv
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu