Vasiļjevam rezultatīva piespēle zaudētā Vācijas čempionāta mačā

22/11/2015 20:01
Nokopēts

Berlīne, 22.nov., LETA. Pieredzējušais Latvijas hokeja uzbrucējs Herberts Vasiļjevs svētdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Vācijas augstākās līgas (DEL) regulārā čempionāta mačā, kas gan neglāba viņa pārstāvēto komandu Krēfeldes “Pinguine” no zaudējuma.

“Pinguine” viesos ar 3:6 (0:4, 1:1, 2:1) piekāpās bijušās Nacionālās hokeja līgas (NHL) zvaigznes Denija Hītlija pārstāvētajai Nirnbergas “Ice Tigers”.

Reklāma
Saturs turpinās

Vasiļjevs šajā mačā četras reizes meta pa pretinieku komandas vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficentu -1.

Tikmēr Hītlijs izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

Tāpat zaudējumu svētdien piedzīvoja latviešu aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas “Panther”, kas savā laukumā ar 2:7 (0:3, 1:1, 1:3) piekāpās Minhenes “Red Bull”.

Reķis šajā mačā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

DEL kopvērtējumā līderpozīcijā ar 43 punktiem 22 spēlēa atrodas Manheimas “Adler”, kamēr “Panther” ar 32 punktiem atrodas sestajā vietā, bet “Pinguine” ar 20 punktiem ir pēdējā, 14.pozīcijā.

    Pagaidām neviens nav komentējis