“Ventspils” pirmssezonas pārbaudes spēļu ciklu sāk ar uzvaru pār “Krasnij oktjabr”

31/08/2015 20:04
Nokopēts

Palanga, 31.aug., LETA. Latvijas vicečempione basketbolā “Ventspils” pirmssezonas pārbaudes spēļu ciklu sākusi ar uzvaru pār Krievijas klubu Volgogradas “Krasnij oktjabr”.

Ventspilnieki Palangā notikušajā pārbaudes mačā bija pārāki ar 81:78 (14:10, 19:21, 25:18, 23:29).

Reklāma
Saturs turpinās

Rezultatīvākais spēlētājs Latvijas kluba rindās bija Artjoms Butjankovs, kurš guva 15 punktus, bet viņam ar 14 punktiem piebalsoja amerikānis Alans Viginss un Artis Ate.

Piektdien “Ventspilij” plānota pārbaudes spēle ar latviešu speciālista Nikolaja Mazura trenēto Maskavas “Dinamo”, bet nākamajā nedēļā Klaipēdā paredzētas pārbaudes cīņas ar lietuviešu klubiem – vietējo “Neptūnas” un Lietuvas čempionvienību Kauņas “Žalgiris”.

Pēc tam septembra vidū tiks aizvadīta pārbaudes spēle ar Ainara Bagatska trenēto “Ņižņij Novgorod”, kamēr mēneša nogalē paredzēta dalība Raimonda Sargūna kausā Lietuvā, bet pārbaudes mači tiks noslēgti ar cīņu pret Kazahstānas vienību Atirau “Barsi”.

“Ventspils” galvenā trenera Kārļa Muižnieka rīcībā bez Buterleviča šobrīd ir 13 spēlētāji: Dāvis Lejasmeiers, Kristaps Kanbergs, Kristaps Janičenoks, Artis Ate, Artjoms Butjankovs, Andrejs Gražulis, Žanis Peiners, Iļja Gromovs, Rihards Lomažs, Kvameins Mičels, Māris Gulbis, Šeļakovs un Viginss. Tiesa, Peiners, Janičenoks un Šeļakovs patlaban ir Latvijas valstsvienības kandidātu vidū Eiropas čempionātam un gatavojas kopā ar izlasi.

Kā zināms, nākamajā sezonā “Ventspils” spēlēs jaunizveidotajā FIBA Eiropas kausā, kā arī “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) turnīrā un Baltijas Basketbola līgā (BBL).

Pagājušās sezonas LBL finālsērijā “Ventspils” ar 2-4 piekāpās “VEF Rīga”, kamēr BBL turnīrā arī cieta neveiksmi finālā, divu spēļu summā piekāpjoties Lietuvas klubam “Šiauliai”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām