“Red Bull” Formula-1 komandas pilots Makss Verstapens uzskata, ka šosezon jebkurš braucējs būtu spējīgs izcīnīt čempiontitulu, ja viņa rīcībā būtu bijis tāds spēkrats, ar kādu brauca priekšlaicīgi par sezonas uzvarētāju kļuvušais “Mercedes” pārstāvis Lūiss Hamiltons.
Vaicāts par to, kas palīdzēja britam šogad piekto reizi karjerā kļūt par pasaules čempionu, Verstapens atbildēja nevilcinoties: “Viņa formula! Protams, Lūiss ir ļoti labs braucējs, taču ar viņa bolīdu uzvarēt varēja arī Sebastians Fetels, Daniels Rikjardo un arī es,” intervijā ar “Blick” atklāja 21 gadu vecais Verstapens.
Atgādinām, ka pirms sezonas noslēdzošajiem diviem posmiem Hamiltonam kopvērtējumā iekrājis 358 punktus, kamēr tuvākajam sekotājam Fetelam ir 294 punkti, tādējādi “Mercedes” pilots konkurentiem kļuvis pat teorētiski neaizsniedzams un nodrošinājis piekto pasaules čempiontitulu savā F-1 karjerā.
Nīderlandietis Verstapens ar iekrātajiem 216 punktiem ir piektais, bet pirmo sešinieku ar 146 punktiem noslēdz viņa komandas biedrs Rikjardo. Abu pilotu pārstāvētā “Red Bull” komanda no nākamās sezonas no “Renault” pārslēgsies uz “Honda” ražotiem dzinējiem.
Konstruktoru kausā līdere ar 585 punktiem ir “Mercedes”, kamēr “Ferrari” iekrājusi 530 punktus. Pirmo trijnieku savukārt ar 362 punktiem noslēdz “Red Bull”.
F-1 kalendārā vēl priekšā divas sacīkstes Brazīlijā (8.-11. novembris) un Abu Dabi (22.-25.).
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu