30. marts kļuvis par vēsturisku dienu sieviešu futbolā, jo UEFA Čempionu līgā dāmām “play-off” cīņu starp “Barcelona” un Madrides “Real” komandām klātienē noraudzījās 91 553 cilvēku, kas kļuvis par jaunu pasaules rekordu. Iepriekš neviens cits sieviešu futbola mačs jebkur pasaulē nav bijis klātienē tik apmeklēts kā šodienas “El Clasico” cīņa.
Ceturtdaļfināla atbildes spēlē “Barcelona” uzvarēja “Real” ar 5:2, divu spēļu summā gūstot virsroku ar 8:3. Tas ļāvis barselonietēm kā pirmajām iesoļot pusfinālā. Vēl ceturtdaļfinālos cīnās Londonas “Arsenal” un “Wolfsburg”, Turīnas “Juventus” un Lionas “Olympique”, kā arī Minhenes “Bayern” un Parīzes “Saint-Germain”.
Interesanti, ka “Barcelona” un “Real” sieviešu futbola komandas pēdējo 17 dienu laikā ir tikušās jau trīs reizes – vienreiz Spānijas čempionātā un divreiz Čempionu līgā. Šajā laikā pilnībā dominējusi Barselona, kas guvusi pārliecinošas uzvaras visās trīs cīņās.
Barcelona vs. Real Madrid just set the WORLD RECORD for the highest attendance at a women's football match 🤯👏 pic.twitter.com/xz6IkXErWy
— ESPN FC (@ESPNFC) March 30, 2022
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu