Videls: “Dinamo” ir mazākais budžets līgā, tādēļ ir grūti noturēt spēlētājus

08/08/2019 17:01
Nokopēts
Linuss-Videls-sportazinas

Aizvadītās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” līderis Linuss Videls atzinis, ka Latvijas vienībai ir mazākais budžets līgā, tādēļ noturēt spēlētājus esot grūti.

Videls atklāja: “”Dinamo” gribēja mani redzēt sastāvā arī šajā sezonā, taču viņi nespēja piedāvāt man saprātīgu summu, tā mūsu sadarbība neturpinājās. Rīgas klubam ir mazākais budžets KHL. Tas sagādā problēmas noturēt līderus komandā.”

Reklāma
Saturs turpinās

“Šobrīd skatos uz darba piedāvājumiem tikai no KHL klubiem. Saņēmu pāris piedāvājumus, taču no tiem atteicos. Šogad esmu mazliet izvēlīgs. Ja “Dinamo” būtu piedāvājusi atbilstošu līgumu, tad būtu to pieņēmis,” turpināja zviedru uzbrucējs.

Aizvadītajā sezonā Videls piedalījās 49 mačos, kuru laikā uzrādīja iespaidīgu rezultativitāti – 24 vārti un 24 rezultatīvās piespēles, kā arī pozitīvs lietderības koeficients +7.

34 gadus vecais Videls atklāja rezultativitātes iemeslus: “Pirmkārt, man bija ļoti laba ķīmija ar Lauri Dārziņu un Metjū Majoni. Otrkārt, man nekas netraucēja, bet iepriekšējās sezonās bija acīmredzamas problēmas.”

Pašlaik zviedru hokejists 2019./2020. gada sezonai gatavojas kopā ar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas komandu “Almtuna”, taču palikt dzimtenē uzbrucējs neplānojot.

Komentāri

  • Gun
    08/08/2019 17:10

    Būs bez darba. Sakāpis visiem

Komentāri ir slēgti

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām