Šī gada janvāra beigās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” uz citu šīs līgas vienību Dalasas “Mavericks” aizmainītais latvietis Kristaps Porziņģis, kaut arī atklājis savus nodomus šosezon neieziet laukumā, turpina aktīvi trenēties, lai būtu iespējami labā formā uz nākamās sezonas sākumu.
Jau vēstīts, ka liepājnieks pagājušā gada februārī iedzīvojās kreisā ceļgala krustenisko saišu plīsumā, kā rezultātā Porziņģis kopš traumas gūšanas nav aizvadījis nevienu NBA maču. Tas gan nav traucējis Kristapam jau kopš pievienošanās “Mavs” turpināt slīpēt savu meistarību treniņu zālē.
Mavs fans, peep KP at practice 👀
📼 @BricePaterik pic.twitter.com/yphKSuEGBx
— RingerNBA (@ringernba) February 21, 2019
If you can make himout on the far end (he’s the 7-3 guy), @kporzee looking pretty good. pic.twitter.com/A5hMITofpZ
— Brad Townsend (@townbrad) February 21, 2019
Kristaps Porziņģis getting some work in after practice today! #KristapsPorziņģis #MFFL #Mavs #NBA #Mavsfuture pic.twitter.com/L8gymnoSKx
— Landon Buford (@LandonBuford) February 20, 2019
Kristaps Porzingis getting up shots today pic.twitter.com/Z9esVHdyf7
— Isaac Harris (@IsaacLHarris) February 21, 2019
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu