Viens no Latvijas aģenta Kalnīša klientiem pievienojas NBA spēcīgākajam klubam

12/03/2022 16:18
Nokopēts
Gabriels Lundbergs

Viens no Latvijas vadošā basketbola aģenta Artūra Kalnīša klientiem Gabriels Lundbergs parakstījis divvirzienu līgumu ar šī brīža spēcīgāko Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu Fīniksas “Suns”. Kontrakts ar 27 gadus veco Dānijas sportistu parakstīts līdz sezonas beigām, ziņo medija ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovskis.

Lundbergs kļuvis par trešo Kalnīša klientu, kurš šobrīd atrodas NBA organizācijā. Kā zināms, Dalasas “Mavericks” pārstāv Dāvis Bertāns, bet Orlando “Magic” fāmklubā cīnās Jānis Timma.

Reklāma
Saturs turpinās

Lundbergam vieta “Suns” sastāvā nav garantēta un viņam par to būs jācīnās G līgas komandā Ziemeļarizonas “Suns”. Fīniksa šobrīd ir spēcīgākā regulārā čempionāta komanda ar 53 uzvarām 67 spēlēs un viena no galvenajām pretendentēm uz NBA titulu.

Lundbergs šosezon spēlēja Maskavas CSKA, taču kopš Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā viņš klubu pametis. Pirms tam viņš spēlējis arī vairākos Eiropas klubos, bet tagad pirmo reizi karjerā devies pāri okeānam. 2016. gadā Lundbergu varēja draftēt NBA, taču neviena komanda viņu neizvēlējās.

Dānijas aizsargs šosezon 24 ULEB Eirolīgas mačos vidēji izcēlās ar 9,1 punktu, 2,4 atlēkušajām bumbām un divām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt VTB Vienotajā līgā tika pie 12,6 punktiem, 2,8 bumbām zem groziem un 3,2 piespēlēm 13 cīņās.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām