Viens no NHL sezonas atklājumiem Bļugers dosies laukumā pret uz viļņa esošo “Lightning”

06/02/2020 16:43
Nokopēts

Gaidāmajā naktī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika spēles Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadīs divas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas. Teodors Bļugers kopā ar Pitsburgas “Penguins” dosies cīņā pret Tampabejas “Lightning”, savukārt Zemgus Girgensons kopā Bufalo “Sabres” centīsies tikt pie uzvaras pār Detroitas “Red Wings”.

“Lightning” – “Penguins”

Pingvīni dodas viesos pie vienas no līgas spēcīgākajām komandām. “Lightning” vienībai ir četru panākumu sērija un otrā vieta Atlantijas divīzijā ar 71 punktu 53 spēlēs. Komandas līderi uzbrukumā nemainās jau vairākus gadus – tie ir Ņikita Kučerovs, kuram 24 vārti un 39 piespēles 52 mačos, Stīvens Stemkoss ar 24 vārtu guvumiem un 33 piespēlēm 50 cīņās un Breidens Points ar 19 vārtiem un 29 piespēlēm 50 spēlēs.

Reklāma
Saturs turpinās

Gada sākumā prestižais Ziemeļamerikas medijs “Sportsnet” iekļāvis Bļugeru starp trīs lielākajiem pārsteigumiem šajā sezonā. Teodora svarīgu lomu komandas sniegumā vairākkārt atzīmējuši gan citu mediju apskatnieki, gan “Penguins” galvenais treneris Maiks Salivans. Trešās maiņas centrs 52 mačos guvis septiņus vārtus un atdevis 11 piespēles.

[post_bet]

Daudz biežāk vārtu priekšā uzspīd Jevgēņijs Malkins – 16 vārti un 38 piespēles 39 mačos, Braiens Rasts – 22 ripas un 23 piespēles 38 cīņās, ka arī savainotais Džeiks Gencels ar 20 vārtiem un 23 piespēlēm 39 mačos. Jāatzīmē, ka neviens no viņiem nav sasniedzis 40 aizvadīto spēļu atzīmi, lai gan šosezon Pitsburgai bija jau 53 mači.

Arī “Penguins” ieņem otro vietu savā divīzijā ar 71 punktu 52 cīņās. Taču šoreiz bukmeikeri par izteikto favorīti uzskata “Lightning”. Iepriekšējās desmit spēlēs komandas uzvaras dalījušas uz pusēm, savukārt vienīgajā tikšanās reizē šosezon Tampabeja tika pie panākuma ar 3:2.

“Sabres” – “Red Wings”

Bufalo vienība iekļuvusi kārtējā neveiksmju bedrē. Ja tā turpināsies, Girgensona (14 punkti 53 spēlēs) pārstāvētā komanda varēs kārtējo reizi atvadīties no cerībām iekļūt “play-off”. Šobrīd “Sabres” ieņem sesto vietu Atlantijas divīzijā un no Stenlija kausa zonas atpaliek par 11 punktiem.

Lielas cerības bija saistītas ar spēļu posmu uzreiz pēc zvaigžņu spēles, kad deviņi no desmit mačiem paredzēti savās mājās. Taču tās nav attaisnojušās, jo četros mačos Bufalo piedzīvoti trīs zaudējumi, tajā starpā 1:6 pret Kolorado “Avalanche”. Komandai ir Džeks Aikels (31+35) un Sems Reinhārts (19+25), taču ar viņu sniegumu nepietiek, lai uzvaras tiktu izcīnītas regulāri.

“Sabres” pretī stāsies viena no pēdējo gadu lielākajām neveiksminiecēm – “Red Wings”. 28 punkti 54 spēlēs un pārliecinoši pēdējā vieta visā līgā raksturo šo komandu daudz labāk nekā apskatnieku teksti. Abos sezonas mačos pret Detroitu “Sabres” hokejisti svinējuši uzvaras, taču tas nenozīmē, ka tā būs arī šoreiz.

Prestižs Ziemeļamerikas medijs iekļauj Bļugeru starp sezonas trīs lielākajiem pārsteigumiem

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām