Viens no “Trail Blazers” līderiem Makolums saskāries ar nopietnām veselības problēmām

08/12/2021 11:41
Nokopēts
Kristians

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Portlendas “Trail Blazers” spēlētājs Kristians “CJ” Makolums iedzīvojies nopietnā plaušu bojājumā, kas liegs viņam tuvākajā laikā palīdzēt savai komandai laukumā.

Makolumam konstatēts nopietns plaušu bojājums, kas raksturojams kā plaušu sabrukšana jeb pneimotorakss. Šādas veselības problēmas rodas, ja gaiss nonāk starp plaušām un krūškurvja sienu. Pašlaik nav zināms, cik ilgu laiku basketbolistam būs jāpavada rehabilitācijā. Problēmas ķermenī Makolums sajuta sestdienas spēles ceturtajā ceturtdaļā pret Bostonas “Celtics”.

30 gadus vecais basketbolists šīs sezonas 24 regulārā turnīra spēlēs vidēji izcēlies ar 20,6 punktiem, 4,1 atlēkušajām bumbām un 4,5 rezultatīvajām piespēlēm.

“Trail Blazers” spēlētājs pašlaik ir aizvadījis stabilu karjeru kopā ar Portlendas organizāciju. Viņš Rietumu konferences vienībā pavadījis visu savu karjeru pasaules spēcīgākajā līgā, pārstāvot to no 2013. gada, kad viņu NBA draftā izvēlējās ar 10. numuru. 2016. gadā viņš kļuva par līgas visvairāk progresējušo basketbolistu (MIP).

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām