Viens no U18 izlases līderiem pastiprina “VEF Rīga” sastāvu

04/08/2025 10:21
Nokopēts
Adrians Andževs

Divpadsmitkārtējās Latvijas čempionvienības “VEF Rīga” sastāvā nākamajā sezonā spēlēs viens no U18 izlases līderiem – Adrians Andževs, paziņojusi komanda.

Andževs aizvadītajā Eiropas čempionātā vidēji spēlē guva 12,3 punktus, atdeva četras rezultatīvas piespēles, kā arī izcīnīja 2,3 atlēkušās bumbas, palīdzot Latvijas izlasei izcīnīt 4. vietu U18 Eiropas čempionātā.

“Adrians Andževs ir viens no talantīgākajiem jaunajiem spēlētājiem Latvijā, un mēs esam gandarīti viņu redzēt “VEF Rīga” sastāvā. Viņš jau sevi apliecinājis kā vienu no līderiem Latvijas U18 izlasē, mēs augstu vērtējam viņa spēju darboties abās aizsarga pozīcijās – gan ar bumbu, gan bez tās. Redzam viņā potenciālu šosezon būtiski palīdzēt mūsu komandai cīnīties par lielām uzvarām. Esam pārliecināti, ka šī būs nozīmīga sezona Adriana izaugsmē,” izteicies “VEF Rīga” prezidents Gatis Jahovičs.

Nākamajā sezonā “VEF Rīga” rindās turpinās spēlēt komandas kapteinis Dairis Bertāns, ukraiņu saspēles vadītājs Iļja Sidorovs, Rodrigo Būmeisters, Rihards Aleksandrovs un Rihards Berkolds, tāpat komandai starpsezonā pievienojušies Kristaps Ķilps, Jēkabs Niedra, amerikāņu basketbolisti Zairs Porters un Bens Karlsons, kā arī ukraiņu centrs Rostislavs Novickis.

Jaunumi par Latvijas komandām

“VEF Rīga”

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”

“Rīgas Zeļļi”

“Latvijas Universitāte”

BK “Ogre”

BK “Liepāja”

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām