Vilmanis par Balinska un partneru padomiem, kā arī emocijām pēc vārtiem pret Vasiļevski

05/10/2024 10:07
Nokopēts
Sandis Vilmanis

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Floridas “Panthers” spēlētājs Sandis Vilmanis sarunā ar žurnālistiem atskatījies uz aizvadīto pirmssezonu.

Jau vēstīts, ka “Panthers” vakar samazināja hokejistu skaitu pirmssezonas treniņnometnē, tajā paliekot abiem latviešiem – aizsargam Uvim Balinskim un uzbrucējam Sandim Vilmanim. “Tas nozīmē daudz,” atzinis Vilmanis. “Būvējam sistēmu ar šiem puišiem laukumā un joprojām, būšana laukumā ar šiem hokejisitem ir kā sapnis. Katru dienu iemācos kaut ko jaunu un vienkārši cenšos katrā treniņā smagi strādāt.”

Reklāma
Saturs turpinās

“Puiši patiešām daudz man palīdz,” norādījis hokejists. “Gan laukumā, gan ārpus tā. Viņi dod man padomus un mācības no viņiem ir vienkārši lieliska. Uzkrāju pieredzi un kļūstu pārliecinātāks uz ledus. Līdz šim labākais padoms bijis, ka nevajag par daudz domāt, jo tad vari būt lēnāks nekā esi. Vienkārši jāspēlē hokejs un jāklausa treneris.”

Tāpat Vilmanis komentējis uzvaras vārtus papildlaikā pirmssezonas pārbaudes mačā pret Tampabejas “Lightning”, kad pretinieku vārtus sargāja titulētais Andrejs Vasiļevskis. “Vienmēr ir patīkami gūt vārtus. Patiesībā joprojām neesmu aptvēris, ka iemetu golu Vasiļevskim. Lieliskas darbības no partneriem un man vienkārši bija jāmet pa vārtiem.”

“Trenera Morīsa uzdevumi ir grūti, smagi un intensīvi, bet ir jāstrādā un jāparāda, ka vēlies strādāt,” atklājis Vilmanis. “Vienkārši pārāk nedomā par to, bet ej un dari.” Vēl hokejists norādīja, ka ļoti palīdz tas, ka “Panthers” organizācijā ir arī Uvis Balinskis. “Man tas ļoti patīk. Uvis man šeit ļoti palīdz. Varam sarunāties latviski un viņš man dod padomus, kā arī pieredzi, kas viņam ir. Lieliski, ka komandā ir tāds cilvēks.”

20 gadus vecais Vilmanis piedalījies četros pirmssezonas mačos no septiņiem, tajos. atzīmējoties ar trīs vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Līdz sezonas sākumam “Panthers” palikusi tikai viena pārbaudes spēle – naktī uz 6. oktobri pret Losandželosas “Kings”, savukārt pirmo spēli 2024./2025. gada sezonā divu latviešu pārstāvētā komanda aizvadīs naktī uz 9. oktobri pret Bostonas “Bruins”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām