Vladivostokas Admiral

Vladivostokas “Admiral” ir Krievijas hokeja klubs, kas bāzēts Vladivostokā. Tā kā klubs spēlēja Kontinentālajā hokeja līgā, skatītājiem tiek sniegta iespēja viegli sekot līdzi dažādiem komandas sniegumiem.

Pati komanda tika izveidota 2013. gadā. Interesants bija veids, kā komanda tika pie sava nosaukuma un logotipa. To bija iespējams nolemt interneta lietotājiem, balsojot par to variantu, kas vislabāk patīk. 2013. gadā pēc tam notika KHL paplašināšanās drafts, kurā komanda izvēlējās vienu spēlētāju no katras no 19 Krievijā bāzētajām līgas komandām. Līdz ar to viņiem tika sniegta iespēja izdevīgi sakomplektēt komandu ar spēcīgiem spēlētājiem. KHL izslēgšanas spēlē gan komandai tik labi negāja, to tā piekāpās M Metallurg komandai. Līdz ar to komanda vairs neaizvada spēles KHL līgā, taču tai ir cerības atgriezties aktīvās spēlēs, ņemot vērā pārējo komandu nepastāvību un neparedzētām izmaiņām. Līdz ar to katrai no Krievijas komandām ir cerība aizvien vairāk par sevi liecināt un ieņemt stabilas vietas starptautiskās sacensībās. Līdz ar to arī ziņās var atrast informāciju arī par Admiral Vladivostoka, kura arī joprojām aizvada dažādas spēles un trenējās. Tādā veidā tā ir spējusi turpināt pastāvēt un pastāv liela iespēja, ka tā sevi starptautiski ļoti labi pierādīs, jo paveikties var jebkurai komandai. Līdz ar to hokejs arī ir interesants, jo daudz ir atkarīgs ne tikai no treniņiem u.c., bet arī tīrākās veiksmes.

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…