“Warriors” nosūta augsti draftēto Vaismenu uz fārmklubu

15/11/2022 15:00
Nokopēts
Džeimss Vaismens

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Goldensteitas “Warriors” izlēmis nosūtīt centra spēlētāju Džeimsu Vaismenu uz NBA G līgas komandu Santakrūzas “Warriors”, paziņojis vienības galvenais treneris Stīvs Kers.

“Vaismens rīt dosies uz Santakrūzu,” izteicās Kers. “Mēs tur viņu turēsim līdz viņš aizvadīs patiešām labus treniņus un spēles. Tā nebūs viena spēle un uzreiz ņemsim viņu atpakaļ. Vēlamies viņam dot vismaz 10 dienas. Mēs visi zinām, kā notiek šajā līgā un kaut kad viņš atgūs savu pozīciju arī mūsu rotācijā. Šobrīd labākais viņam ir spēlēt daudz minūtes un spēles.”

Reklāma
Saturs turpinās

21 gadu vecais Vaismens šosezon piedalījies 11 NBA spēlēs. Tajā viņš vidēji izcēlies ar 6,8 punktiem, 3,8 atlēkušajām bumbām, caurmērā laukumā pavadot 13,4 minūtes. Iepriekšējā sezonā Vaismens savainojuma dēļ nenospēlēja nevienu maču pasaules spēcīgākajā līgā.

2021. gada decembrī jaunajam basketbolistam, astoņus mēnešus pēc meniska operācijas, tika veikta vēl viena neliela ceļgala operācija, kas paildzināja viņa rehabilitācijas periodu. Vaismens bija atgriezties komandas treniņos 1. novembrī, bet viņam bija nepieciešamas dažādas korekcijas, kas tika izdarīts operācijā decembra vidū.

2020. gada drafta otrais numurs turpināja uzņemt formu un gatavojās atgriezties “Warriors” rotācijā, turklāt aizvadīja arī trīs spēles G līgā, taču komanda nolēma viņu pietaupīt ar skatu nākotnē un nesasteigt atgriešanos NBA.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām