Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās vairākas spēles. Vienā no tām Minesotas “Wild” ar rezultātu 4:2 pārspēja Kolorādo “Avalanche”, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas.
“Wild” pirmos vārtus guva jau mača ceturtajā minūtē, kad izcēlās Markuss Johansons. Trešdaļas turpinājumā Bovens Bairams panāca izlīdzinājumu uz rezultāta tablo, bet vēlāk vienu vārtu pārsvaru “Wild” atjaunoja Sems Stīls. Otrajā periodā vārtus mazākumā spēja iemest “Wild” spēlētājs Frederiks Gudro, kas pirms noslēdzošajām 20 minūtēm devās vadībā ar 3:1. Noslēdzošajās 20 minūtēs “Avalanche” vienus vārtus atguva, kad to izdarīja Lars Ellers, bet pēdējā spēlēs minūtē ripu tukšos vārtos raidīja Gudro, gūstot savus otros vārtus duelī un mazākumā.
Citā mačā Floridas “Panthers” ar rezultātu 3:2 papildlaikā apspēlēja Toronto “Maple Leafs”. Uzvarētājiem pamatlaikā precīzi bija Antons Lundels un Sems Reinhārts, bet izšķirošo golu pagarinājumā iemeta Brendons Montūrs. Zaudētājiem savu gūto vārtu kontu papildināja Zeks Astons-Rīzs un Ostons Metjūzs.
Vēl vienā duelī Ņujorkas “Islanders” pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 guva virsroku pār Vašingtonas “Capitals”. “Islanders” labā pamatlaikā atzīmējās Pjērs Engvals un Konors Šīrijs. Tikmēr izšķirošo bullīti realizēja Kails Palmieri.
Kolorādo “Avalanche” – Minesotas “Wild” 2:4
Toronto “Maple Leafs” – Floridas “Panthers” 2:3 – pagarinājumā;
Vašingtonas “Capitals” – Ņujorkas “Islanders” 1:2 – pēcspēles metienu sērijā.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu