Portāla “HLTV” videointervijā “CS:GO” spēlētājs Mareks “YEKINDAR” Gaļinskis, kurš pārstāv “Virtus.pro” vienību, atklājis, ka, viņaprāt, 2021. gada beigās pasaules labāko desmit komandu sarakstā būs četras vienības no CIS reģiona. CIS jeb NVS (Neatkarīgo Valstu Sadraudzība) reģionā ietilpst tādas valstis kā Armēnija, Azerbaidžāna, Baltkrievija, Kazahstāna, Kirgistāna, Moldova, Krievija, Tadžikistāna un Uzbekistāna.
“YEKINDAR” savu karjeru sāka Latvijas “mix” vienībā “Wolsung”, kas uzskatāms par tramplīnu viņa izaugsmei. Pēc šī perioda Mareks nonāca Krievijas vienībās, no sākuma spēlējot “EPG”, tad dodoties uz “pro100” un šobrīd pārstāvot “Virtus.pro” organizāciju. Pavadot ilgus laikus šajā reģionā viņš lieliski pārzina tā “virtuvi”, tāpēc komentēja savas domas par komandu spējām.
“Iepriekšējā gadā CIS reģiona komandas ļoti pielika savās prasmēs. “Gambit” no sastāva, kas spēlēja “Home Sweet Home” un citos zema līmeņa turnīros, kļuvusi par TOP15 cienīgu vienību. “Spirit”, kuri jau iepriekš bija labi, veica daudz izmaiņu un šobrīd izskatās kā ļoti spēcīgs sastāvs. Un mēs iekļuvām starp sešām labākajām komandām vairākos turnīros. Domāju, ka gada beigās TOP10 var būt četras vienības no CIS reģiona,” atzina “YEKINDAR” podkāstā “HLTV confirmed”.
Februāra sākumā publicētajā reitingā “HLTV” portālā divi CIS reģiona sastāvi bija iekļuvuši labāko desmitniekā – “Natus Vincere”, kuri atrodas trešajā vietā un sestajā vietā esošie “Virtus.pro”.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu