Latvijas aizsargs Kristaps Zīle piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas hokeja ekstralīgas mačā un kopā ar Litvīnovas “Verva” komandu svinēja uzvaru.
Litvīnovas hokejisti mājās ar rezultātu 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) pārspēja Pardubices “Dynamo”.
Zīle savu devīto rezultatīvo piespēli sezonā nopelnīja septītajā minūtē, kad palīdzēja panākt 1:0. Latviešu aizsargs šajā mačā uz ledus bija 22 minūtes, divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.
Citā mačā Roberts Bukarts ar Vītkovices “Ridera” mājās ar 1:5 (0:2, 1:2, 0:1) atzina Česke Budejovices “Motor” pārākumu.
No Latvijas hokejistu pārstāvētajām komandām visaugstāk turnīra tabulā ir Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, kas ar 44 punktiem 21 mačā ieņem pirmo vietu.
Iepriekšējā sezonā Tršinecas “Ocelari” finālsērijā ar 4-3 pieveica pamatturnīra uzvarētāju Pardubices “Dynamo”.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu