Zviedru vārtsargam Ulmarkam jubilejas “sausā” spēle “Senators” uzvarā

14/12/2024 09:31
Nokopēts
Linuss Ulmarks

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās tikai viena spēle, kurā Otavas “Senators” ar rezultātu 3:0 izbraukumā uzvarēja Karolīnas “Hurricanes”.

Lielisku sniegumu demonstrēja “Senators” vārtsargs Linuss Ulmarks, kurš atvairīja visus 32 “Hurricnes” hokejistu metienus. 31 gadu vecais zviedrs, kurš savulaik pārstāvēja Bufalo “Sabres” un bija Zemgus Girgensona komandas biedrs, aizvadīja desmito “sauso” spēli karjerā.

Reklāma
Saturs turpinās

Līmenī arī bija uzbrucējs Džošs Pinto, kurš guva divus vārtus. Vēl ar precīzu metienu piebalsoja aizsargs Niks Džensens, kuram arī rezultatīva piespēle Pinto golā, bet divreiz saviem partneriem asistēja Niks Kazinss un Maikls Amadio.

“Hurricanes” komandā, kas cieta jau piekto zaudējumu pēdējās piecās spēlēs, vārtsargs Pjots Kočetkovs atvairīja 19 no 22 pretinieku raidījumiem.

Ja Karolīnas vienība ar 37 punktiem 29 spēlēs ieņem piekto vietu Austrumu konferencē, tad “Senators” ar 30 punktiem ir 11. pozīcijā, no “play-off” zonas atpaliekot par diviem punktiem.

 

 

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām