Ikauniekam spoža spēle Čehijā, Vaņinam četri ielaisti vārti

21/01/2018 00:02
ikaunieks, sportazinas

Šodien dažādos Eiropas futbola turnīros spēles aizvadīja Latvijas spēlētāju pārstāvētās komandas.

Dāvja Ikaunieka “Vysočina” šodien pārbaudes turnīrā cīnījās pret Liberecas “Slovan”. Ikaunieks 41. spēles minūtē gandrīz panāca izlīdzinājumu 1:1, taču viņš nerealizēja 11 metru sitienu. Visiem gan puslaika izskaņā vienalga izdevās izraut neizšķirtu.

Otrajā spēles nogrieznī deviņās minūtēs “Vysočina” guva trīs vārtus, divreiz izceļoties Ikauniekam. Puslaika 74. minūtē latvietis izvirzīja vadībā viesus, bet 83. minūtē liepājnieks guva savus pēdējos vārtus spēlē – 4:1

Andra Vaņina pārstāvētā vienība “Zurich” aizvadīja draudzības maču Turcijā, spēlējot ar horvātu komandu Splitas “Hajduk”. Pirmajā puslaikā tika gūti pieci vārti, bet otrajā bija vērojams 45 minūšu sausais periods. Rezultātā Cīrihei zaudējums 1:4, bet Vaņinam aizvadīta pilna spēle.

21 gadu vecais latviešu vārtsargs Kristaps Zommers palika ārpus pieteikuma “Pordenone”  Itālijas C sērijā pret “Fano”. Vārtus šajā spēlē sargāja komandas nomināli pirmais numurs Simonem Perilli, kurš šosezonaizvadījis visus komandas mačus.