Pertija pēc kārtējā zaudējuma: Tas, kas pašlaik notiek, izraisa tikai histēriskus smieklus

24/04/2024 16:42
Nokopēts
FK Liepāja

“Tonybet Virslīgas” komandas “Liepāja” galvenais treneris Tamazs Pertija emocionāli komentējis kārtējo viņa vadītās vienības zaudējumu.

Iepriekš vēstīts, ka vakar “Liepāja” savā laukumā ar 0:1 atzina “Jelgavas” pārākumu, savukārt liepājniekiem tā bija sestā neveiksme astoņos mačos un pašlaik komanda ieņem devīto vietu desmit komandu konkurencē. Mājinieki guva divus vārtus, taču abi netika ieskaitīti.

“Ko jūs, žurnālisti, gribat no manis dzirdēt? Es visu izstāstīšu. Kaut ko jaunu, interesantu, pozitīvu? Es varu izpildīt jūsu lūgumu. Man vispār nav ko teikt par spēli. Mana komanda spēlēja ļoti labi, ļoti enerģiski. Godīgi sakot, es nesaprotu, kas notiek. Nekad, nekad neesmu apspriedis tiesnešu darbību, vismaz pēdējos piecos-sešos gados. Bet tas, kas pašlaik notiek, izraisa histēriskus smieklus, jo tas, ko dara tiesneši, ir vienkārši smieklīgi. Atcelti divi 100% vārtu guvumi. Ieskaitīja golu, un pēc minūtes to atcēla.

Ko jūs gribat dzirdēt? Ka mums neveicas un nevaram iesist tukšos vārtos. Jā, tā ir. Tas, ka puiši paši nevar atbildēt, kāpēc notiek tas, kas notiek? Arī. Ko man viņiem pateikt? Tāds īss komentārs. Pašlaik esam vājā situācijā, mums apkārt apspriež tikai manu komandu un mani. Šis laiks noteikti paies. Vēlreiz atkārtošu – katrs futbolists, kas ir mūsu komanda, viņš ir futbolists. Kāds labāks, kāds vājāks. Mēs viņus nepaņēmām kaut kur uz ielas. Kas mums jādara? Jānomierinās, jo es ticu saviem spēlētājiem, ticu sev, ticu klubam un zinu, ka mēs tiksim pāri šai situācijai. Mums vienkārši vajag laiku un mēs to gaidām,” teica Pertija.

“Neviens par mums nepārdzīvo, izņemot mūsu tuviniekus un kluba darbiniekus. Laikam mums jāiet šo ceļu, lai mēs kļūtu stiprāki. Saku mierīgi un ar lielu atbildību. Pārdzīvojums ir tikai par tiesneša darbībām – ne par ko citu. Ja cilvēks, kurš mani uzaicinājis, palūgs aiziet, es to izdarīšu. Tas ir vienīgais variants. Pats es neaiziešu, kamēr neizlabošu situāciju. Ja palūgs – nav problēmu, aiziešu kaut šodien. Pats tādā situācijā neaiziešu, varu aiziet, kad situācija ir laba. Ceru, esmu atbildējis uz jūsu cinisko jautājumu.”

Pertija: Vai tad man tagad ir “jānīd”, kā to dara mani kolēģi pēc katra zaudējuma?

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.07
4.15
3.37
1.86
4.48
3.83
1.25
6.25
9.5
2.5
3.4
2.75
1.13
9.75
19
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām