Kamešs ”plosās” Krievijā un gūst visus ”Yenisey” vārtus uzvarā (VIDEO)

12/11/2017 18:34
kamess, sportazinas

Latvijas futbolists Vladimirs Kamešs šodien palīdzēja Krievijas otrās spēcīgākās līgas komandai ”Yenisey” izcīnīt uzvaru pār ”Tambov” 2:0. Latvietim spilgta spēle, jo abi gūtie vārti viņa kontā.

Vārtu guvumi [~2:45] un [~6:55]

”Yenisey”, kas Krievijas Nacionālajā līgā ieņem pirmo vietu un ir galvenā kandidāte, lai nākamgad cīnītos spēcīgākajā līgā, šodien pārtrauca trīs neuzvarēto spēļu sēriju. Komandas pamatsastāvā izgāja arī Kamešs.

Latvietis rezultātu atklāja 21. minūtē, kad pēc stūra sitiena bumba atlēca pie viņa un savu iespēju Kamešs neizniekoja, spēcīgi ietriecot to tālajā stūrī – 1:0. Savukārt ar otru precīzo sitienu viņš atzīmējās otrā puslaika 67. minūtē, raidot bumbu tīklā pa zemi no soda laukuma labās puses – 2:0.

”Yenisey” pārtrauca neuzvarētu maču sēriju un šobrīd turnīra tabulā ieņem pirmo vietu ar 58 punktiem. Aiz Kameša komandas seko ”Orenburg” (48) un ”Krylya Sovetov” (47).

Jāatgādina, ka līdz turnīra beigām atlikušas 15 spēles, bet iespēju spēlēt Krievijas Premjerlīgā nodrošinās trīs komandas. Pirmās divas iekļūs automātiski, bet trešajai un ceturtajai būs jācīnās izslēgšanas mačos.