“Metta”/LU otro reizi sezonā cīnās neizšķirti pret “Valmiera Glass”/ViA

22/06/2018 21:25

Piektdien, 22.jūnijā ar spēli starp ”Valmiera Glass ViA” un FK ”Metta/Latvijas Universitāte” noslēdzās SynotTip Virslīgas 12.spēļu kārta. Šī bija kārtas TOP spēle un intriga mačā nelika vilties – kaujiniecisks neizšķirts 1:1 (0:1).

Spēles rezultāts tika atklāts jau 9.minūtē, kad rīdziniekus vadībā izvirzīja komandas rezultatīvākais spēlētājs Tamirlans Džamalutdinovs, savukārt 51.minūtē mājinieku līdzjutējiem lika uzgavilēt viens no ”Valmiera Glass ViA” leģionāriem Masamba Lo Sambou, kurš lēcienā ar galvu sita precīzi pēc bijušā mettieša Artūra Pallo centrējuma no standartsituācijas.

Abu komandu pirmajā savstarpējā mačā uzvarētājs netika noskaidrots, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 2:2.

Virslīgas kopvērtējuma galvgalī ar 31 punktu 12 spēlēs ir RFS, bet 24 punktus tikpat mačos iekrājusi “Liepāja”/”Mogo”. Tālāk ar 22 punktiem seko “Ventspils”, “Riga” un Jūrmalas “Spartaks”. Vēl astoņus punktus iekrājusi “Jelgava”. Četri punkti ir “Metta”/LU kontā, kamēr “Valmiera Glass”/ViA rēķinā ir divi punkti.

Nākošo spēli ”Valmiera Glass ViA” aizvadīs 30.jūnijā, kad savā laukumā uzņems ”Riga FC”, savukārt FK ”Metta/Latvijas Universitāte” gaidāmo cīņu aizvadīs 1.jūlijā viesos pret ”Jelgavu”.