NBA: “76ers” iekļūst otrajā kārtā; Bostona atgūst vadību

25/04/2018 08:41

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanās spēļu pirmajā kārtā tika aizvadītas trīs spēles. Filadelfijas “76ers” ceturto reizi pārspēja Maiami “Heat” un iekļuva otrajā kārtā, bet Bostonas “Celtics” atkal atguva vadību sērijā pret Milvokī “Bucks”.

Pirmā reize kopš 2012. gada. “76ers” piecas sezonas nespēja iekļūt izslēgšanas spēļu otrajā kārtā, bet aizvadītās nakts uzvara ar 104:91 pār Maiami “Heat” basketbolistiem viņiem to nodrošina.

Mača sākumā nedz viena, nedz otra komanda nespēja iegūt vērā ņemamu pārsvaru. Līdz puslaika pārtraukumam vadību maiņa notika septiņas reizes, bet pēc tā, “76ers” sāka dominēt un nodrošināja ceturto uzvaru piecās spēlēs.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 27 punktiem bija J.J. Rediks, bet Džoels Embīds pievienoja 19 punktus un 12 atlēkušās bumbas. Vēl 14 punkti un desmit atlēkušās bumbas Bena Simonsa kontā. Tikmēr “Heat” rindās labākais trīs galvenajos statistikas rādītājos bija Kelijs Oliniks. Viņam 18 gūti punkti, astoņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles.

Pēdējo reizi Filadelfija izslēgšanas spēlēs bija 2011./12. gada sezonā, kad arī aizcīnījās līdz otrajai kārtā. Tur klubs septiņās spēlēs piekāpās Bostonas “Celtics” vienībai un šāds Austrumu konferences pāris var izveidoties arī šogad.

Uzvaras attālumā no nākošās kārtas. Bostonas “Celtics” Austrumu konferences ceturtdaļfināla piektajā mačā ar 92:87 pārspēja Milvokī “Bucks” vienību, nonākot uzvaras attālumā no nākošās kārtas.

“Celtics” basketbolisti sērijā līdz četrām uzvarām izcīnīja 2-0 pārsvaru pēc pirmajām divām spēlēm savās mājās. Pēc tam “Bucks” vienība savā laukumā divas spēles atspēlēja un šodien atkal Bostona izvirzījās vadībā ar 3-2.

Mačā ar 22 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām izcēlās Als Horfords. Tikmēr pretiniekiem 23 punktus guva Kriss Midltons. “Bucks” vienību arī neglāba Janna Adetokunbo teju gūtais “triple-double”. Viņam spēlē 16 gūti punkti, desmit atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles.

Sērijas uzvarētāju nākošajā kārtā jau gaida “76ers” vienība.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra otrdienas spēļu rezultāti:

Austrumu konferences ceturtdaļfināls:

Bostonas “Celtics” – Milvoki “Bucks” 92:87 (23:15, 25:22, 24:24, 20:26); sērijā līdz četrām uzvarām ar 3-2 vadībā atrodas “Celtics”;

Filadelfijas “76ers” – Maiami “Heat” 104:91 (23:21, 23:25, 34:20, 24:25); sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-1 uzvarēja “76ers”;

Rietumu konferences ceturtdaļfināls:

Goldensteitas “Warriors” – Sanantonio “Spurs” 99:91 (22:20, 27:18, 30:27, 20:26); sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-1 uzvarēja “Warriors”.