Asumi starp “Celtics” un “Heat” – Teitums nav pārsteigts, Vaits izceļ Porziņģa rīcību

22/04/2024 16:56
Nokopēts
Celtics un Heat

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētāji Džeisons Teitums un Deriks Vaits komentējuši asumus “play-off” pirmajā spēlē pret Maiami “Heat”.

Jau vēstīts, ka Kristapa Porziņģa pārstāvētā “Celtics” vakar izcīnīja uzvaru pirmajā “play-off” spēlē, ar rezultātu 114:94 pieveicot “Heat”. Ķelti aizvadīja ļoti pārliecinošās trīs ceturtdaļas, pārsvaram otrajā puslaikā pat sasniedzot 34 punktus, taču “Heat” ceturtajā ceturtdaļā veica izrāvienu un intrigu nedaudz spēja atjaunot.

“Heat” basketbolisti šī izrāviena laikā gan izcēlās ar divām asām epizodēm. Vispirms ceturtās ceturtdaļas sākumā Vaits ietriecās Maiami centra Bema Adebajo veidotajā aizsegā, kurš gan to darīja kustībā, tādējādi palielinot traumas risku. Savukārt mača izskaņā, cīnoties par atlēkušo bumbu, “Heat” spēlētājs Keilebs Martins lēciena brīdī iegrūda Teitumu mugurā, kurš sāpīgi nokrita uz zemes, taču uzreiz piecēlās kājās un turpināja spēli.

“Tas ir “play-off” basketbols, tā ir fiziska spēle pret fizisku komandu. Tādas lietas notiek,” lakoniski savu bīstamo epizodi komentēja Teitums, vienlaikus norādot, ka viņš par šādu notikumu nav pārsteigts. “Šī, visdrīzāk, nav pēdējā reize, kad šajā sērijā saņemšu tāda veida sitienu.”

Tikmēr Vaits, kurš pēc saņemtā sitiena no Adebajo atzina, ka jūtas labi, Teituma un Martina incidentā izcēla savus komandas biedrus Porziņģi un Džeilenu Braunu, kuri bija gatavi aizstāvēt Teitumu. “Ir labi redzēt, ka ar Džeisonu viss ir kārtībā. Tāpat KP [Porziņģis] un JB [Brauns] devās viņu aizstāvēt, kas arī ir lieliski,” teica Vaits.

Pēcspēles preses konferencē arī Porziņģim tika vaicāts, ko viņš domāja par epizodi ar Teitumu. “Domāju, ka mūsu fizikalitāte bija līmenī ar “Heat”. Nezinu, vai incidents [starp Mārtinu un Teitumu] bija nejaušība, tādas lietas notiek. Bet es uzskatu, ka šādi asumi ir labi “play-off” spēlēm, tas bija forši,” teica Porziņģis.

Porziņģis: Šī ir sērija starp “Celtics” un “Heat”, nevis starp mani un Adebajo

 

 

 

TOP notikumi
1
X
2
3.11
4.15
2.18
2.45
4.38
2.61
3.2
3.5
2.2
1.42
4.8
7
1.53
-
2.55
3.8
4
1.83
5.75
4.4
1.53
2
3.6
3.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām