“Qarabag” pirmo reizi vēsturē kvalificējas UEFA Čempionu līgas grupu turnīram (VIDEO)

24/08/2017 00:33

Azerbaidžānas futbola klubs Agdamas “Qarabag” trešdien pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē kvalificējās UEFA Čempionu līgas grupu turnīram.

Trešdien notikušajā UEFA Čempionu līgas futbolā kvalifikācijas turnīra “play-off” kārtas atbildes spēlē “Qarabag” izbraukumā ar 1:2 (0:1) piekāpās Dānijas klubam “Kobenhavn”, bet divu maču summā rezultāts bija 2:2. Tiesa, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem, tieši Azerbaidžānas vienība sasniedza grupu turnīru, kamēr “Kobenhavn” būs jāspēlē UEFA Eiropas līgā.

Vēsturiskos vārtus “Qarabag” labā trešdien guva Dino Ndlovu no Dienvidāfrikas Republikas, kurš izcēlās 63.minūtē, panākdams 1:1. Lai arī pāris minūtes vēlāk “Kobenhavn” no jauna izvirzījās vadībā, gūt vēl vienus vārtus, lai triumfētu divu spēļu summā, tai neizdevās.

Līdz šim vēl neviens Azerbaidžānas klubs nav spēlējis UEFA Čempionu līgas apakšgrupu turnīrā.

Savus pretiniekus UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā “Qarabag” uzzinās ceturtdienas vakarā, kad notiks izloze.

Grupu turnīrā iekļuvusi arī slavenā Anglijas komanda “Liverpool”, kas trešdien savā laukumā ar 4:2 (3:1) pārspēja Vācijas klubu “Hoffenheim” un divu maču summā triumfēja ar drošo 6:3.

Jau pirmo 20 minūšu laikā “Liverpool” izvirzījās vadībā ar 3:0, teju kliedējot viesu izredzes atspēlēties. Divus vārtus mājinieku labā guva Emre Kans.

UEFA Čempionu līgas grupu turnīru sasniegusi arī Krievijas komanda Maskavas CSKA, kas atbildes cīņā savā laukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja Bernes “Young Boys” no Šveices, summā triumfējot ar 3:0.

Pēc bezvārtu neizšķirta savā laukumā teicamu sniegumu viesos trešdien nodemonstrēja Portugāles klubs Lisabonas “Sporting”, kas ar 5:1 (1:1) uzvarēja Bukarestes “Steaua” no Rumānijas.

Visbeidzot grupu turnīru sasniegusi arī Nikosijas APOEL no Kipras, kas trešdien viesos nospēlēja 0:0 (0:0) ar Čehijas klubu Prāgas “Slavia”, bet divu spēļu summā triumfēja ar 2:0.