Reinis Znotiņš un Laima Kaufiņa kļuvuši par Latvijas čempioniem skrituļslidošanā

Rīga, 26.jūl., LETA. Par Latvijas čempioniem skrituļslidošanā svētdien “Spices” skrituļslidošanas maratona ietvaros svētdien kļuva Reinis Znotiņš un Laima Kaufiņa, aģentūru LETA informēja SIA “Alpha Baltic” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Gita Deniškāne.

42,2 kilometrus garajā sporta distancē jau no brauciena sākuma izvirzījās Igaunijas un Polijas pārstāvji, kas savu pārsvaru pārliecinoši saglabāja visas distances garumā. Tomēr Latvijas čempionāta ieskaitē pirmais bija “Powerslide” komandu pārstāvošais Znotiņš, finišējot pēc stundas, 16 minūtēm un 33 sekundēm, fotofinišā aiz sevis atstājot Robertu Punduru. Savukārt trešais bija Ansis Eljašāns.

Sieviešu konkurencē “Filter” komandas pārstāve Kaufiņa distanci veica stundā, 22 minūtēs un 33 sekundēs, tuvāko Latvijas čempionāta ieskaites sekotāju Antru Zemīti apsteidzot par vairāk nekā 14 minūtēm. Savukārt trešā bija Ilvija Pukste.

“Konkurence bija liela un dalībnieku sastāvs tiešām spēcīgs, bet ņemot vērā, ka šī bija Latvijas čempionāta ieskaite, visa komanda koncentrējāmies uz pašmāju skrituļslidotājiem,” uzsvēra Znotiņš.

Uzvaru sporta distancē guva polis Vojcehs Barans, kurš distanci veica stundā, desmit minūtēs un 19 sekundēs, bet dāmām labākā bija ukrainiete Anna Mužika, kura distanci veica 20 sekundes ātrāk par Kaufiņu.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar
wpDiscuz