Čehijas kluba treneris par Jaka aiziešanu: Jānis ir ļoti kvalitatīvs spēlētājs, bet…

28/07/2026 21:43
Nokopēts
Jānis Jaks

Čehijas ekstralīgas komandas Karlovi Vari “Energie” galvenais treneris Pavels Petera komentējis aizsarga Jāņa Jaka aiziešanu no komandas.

Iepriekš vēstīts, ka jūlijā Jaks mainīja komandu Čehijā, pēc divām sezonām “Energie” rindās pievienojoties jau iepriekš pārstāvētajai Litvinovas “Verva”, noslēdzot līgumu uz diviem gadiem,

“Par Jāni varu teikt, ka viņš ir ļoti kvalitatīvs spēlētājs, it īpaši uzbrukumā un vairākumā. Diemžēl, budžets ir ierobežots un mēs nevarējām viņu atļauties. Vienkārši nevar būt tā, ka tev ir viss un uzreiz. Es komandā gribētu redzēt arī Makdeividu,” teica “Energie” stūrmanis.

Aizvadītajā sezonā Jaks 48 pamatturnīra spēlēs Čehijas ekstralīgā iekrāja 25 (10+15) punktus, bet 13 “play-off” cīņās tika pie divām rezultatīvām piespēlēm.

    Pagaidām neviens nav komentējis