32 gadu vecumā pāragri mūžībā devies kādreizējais Masaļska komandas biedrs Trončinskis

23/05/2021 16:58

32 gadu vecumā pāragri mūžībā devies čehu hokejists Mareks Trončinskis, kurš savulaik kopā ar Edgaru Masaļski cīnījās plecu pie pleca Hantimansijskas “Yugra” sastāvā. Šādu informāciju apstiprinājis Čehijas medijs “iSport.cz”.

Portāls gan nenorāda, kāds ir Trončinska nāves cēlonis, taču pieminējis, ka sportistam agrāk ir bijušas narkotisko vielu atkarības, par kurām viņš nekad nav vēlējies runāt publiski. Nav gan zināms vai tam ir kāda saistība ar viņa nāvi, taču ir noskaidrojies, ka kādreizējais hokejists nav sirdzis ar kādu slimību, kā arī pret viņu nav veikts noziedzīgs nodarījums.

Trončinskis savulaik aizvadījis 17 spēles Čehijas izlasē un 26 mačus jaunatnes valstsvienībās. Lai arī lielāko daļu karjeras aizsargs pavadīja savā dzimtenē, no 2012. līdz 2014. gadam viņš spēlēja Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), pārstāvot “Yugra” un Bratislavas “Slovan” komandas.

“Yugra” rindās viņš bija tagadējā Latvijas izlases vārtsargu trenera Edgara Masaļska komandas biedrs. Masaļskis 2012./13. gada sezonā bija “Yugra” pirmais vārtsargs, kamēr Trončinskis šajā sezonā nospēlēja 52 mačus, sakrājot 23 punktus. Līdzjūtību izteicis arī Lielbritānijas klubs Šefīldas “Steelers”, kur Trončinskis spēlēja 2019./20. gada sezonā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….