40 gadus vecais Povetkins pēc diviem nokdauniem šokē favorītu Vaitu

Aleksandrs Povetkins, sportazinas.com
foto: boxingnews.com

Krievu bokseris (36-2-1) naktī uz svētdienu Lielbritānijā ar tehnisko nokautu pārspēja vietējo Dilianu Vaitu (27-2-0), tādā veidā dzēšot brita cerības uz titulcīņu nākamajā gadā.

Cīņu abi bokseri iesāka pietiekami vienlīdzīgi. Iniciatīvu pavisam brits Vaits pārņēma cīņas ceturtajā raundā, kad viņam pret Povetkinu izdevās izpildīt veselus divus nokdaunus, no kuriem pēc otrā 40 gadus vecais krievs kājās piecēlās visai nestabili, tomēr viņu glāba zvans par raunda beigām.

Piektā raunda sākumā notika negaidītais – Povetkins ar teicamu kreiso “āķi” trāpīja tieši Vaitam pa zodu, noliekot britu “uz dēļiem”. Tieši pēc šīs epizodes tiesnesis nolēma cīņu apturēt, uzvaru piešķirot Povetkinam.

Cīņu komentēja “Matchroom” promoteris Edijs Herns, kurš organizēja arī šo cīņu: “Es arvien nespēju noticēt tam, kas notika. Kad Povetkina sitiens sasniedza Vaitu, man likās, ka esmu sapnī. Pēc diviem nokdauniem man likās, ka cīņa jau galā, bet tā ir smagsvaru drāma – viens sitiens var pilnībā izmainīt cīņu.”

Kā WBC augstāk novērtētais titula pretendents Vaits jau bija teju nopelnījis cīņu par pilnvērtīgu titulu ar Taisona Fjūrija un Deonteja Vaildera dueļa uzvarētāju, tomēr nu viss mainījies, un Vaitam, visticamāk, būs jāaizvada revanša cīņa ar Povetkinu.

“Mums ir revanša tiesības līgumā. Pirmā lieta, ko Dilians man teica, bija: “Nokārto man revanšu!” Mēs to izdarīsim. Patlaban skatāmies uz gada beigām, tā būs liela cīņa,” teica Herns.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par