Latvijas vadošā dāmu tenisiste Aļona Ostapenko šodien Sinsinati WTA “Premier” turnīra pirmajā kārtā tiekas ar Francijas tenisisti Alizē Kornē.
Duelis pēc nozīmes turnīra otrajā kortā sāksies ne ātrāk kā plkst.3.30 naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika. Ostapenko, kura pasaules rangā ieņem 11.vietu un ar tādu pat numuru ir izlikta turnīrā, līdz šim ar ranga 33.vietā esošo Kornē nav spēlējusi.
Francijas tenisiste Sinsinati turnīru sāka vēl no kvalifikācijas, kur izcīnīja divas uzvaras un iekļuva pamatsacensībās. Kvalifikācijas pirmajā kārtā Kornē ar 6-2, 6-1 uzvarēja amerikānieti Nikolu Gibsu, kura rangā ir 115.vietā, bet otrajā kārtā ar 6-1, 6-3 pieveica citu mājinieci Sofiju Keninu, kura ir planētas 67.rakete.
[post_bet]
Kornē jūlija pirmspēdējā nedēļā triumfēja Gštādes WTA turnīrā, izcīnot savu sesto WTA turnīru uzvarētājas titulu karjerā. Tāpat viņa šosezon spēlējusi Brisbenas un Čārlstonas turnīru ceturtdaļfinālā. Karjeras laikā Kornē bijusi pasaules ranga 11.vietā, to ieņemot 2009.gada februārī, bet pagājušo gadu viņa noslēdza ranga 38.pozīcijā, tagad esot nedaudz augstāk.
Jāpiebilst, ka karjeras laikā Kornē “Grand Slam” turnīros nekad nav tikusi tālāk par astotdaļfinālu, betb šogad labākais šāda līmeņa turnīrs viņai bija Austrālijā, kur izdevās sasniegt trešo kārtu.
Tāpat viņa pagājušajā nedēļā tika līdz Monreālas WTA “Premier” turnīra trešajai kārtai, kamēr Ostapenko tur apstājās jau pirmajā cīņā, zaudējot britu tenisistei Johannai Kontai. Ostapenko un Kornē dueļa uzvarētāja otrajā kārtā tiksies ar krievietes Jekaterinas makarovas (WTA 49.) un rumānietes Anas Bogdanas (WTA 78.) spēles uzvarētāju.
Šis turnīrs Ostapenko nav bijis pārāk sekmīgs, jo viņa spējusi kopumā uzvarēt tikai vienā mačā, kamēr pērn pirmajā kārtā nācās piekāpties serbietei Aleksandrai Kruničai, kura pirms tam bija pārvarējusi kvalifikācijas sacensības.
Ostapenko šosezon guvusi 19 uzvaras 34 cīņās, sasniedzot Maiami WTA “Premier” turnīra finālu, kā arī tiekot līdz pusfinālam Vimbldonas čempionātā, kurā demonstrēja atzīstamu sniegumu.
Tāpat pirmdien kortā dosies arī Anastasija Sevastova, kura dubultspēļu turnīra pirmajā kārtā kopā ar Anastasiju Pavļučenkovu no Krievijas, mērosies spēkiem ar Suveju Sje no Taivānas un Arinu Sabaļenku no Baltkrievijas. Tāpat pasaules ranga 18.vietā esošā Sevastova piedalīsies vienspēļu turnīrā, kur pirmajā kārtā mērosies spēkiem ar itālieti Kamilu Džordži, kura rangā atrodama 40.pozīcijā.
Arī Džordži šo turnīru sāka no kvalifikācijas, izcīnot vienu uzvaru, tomēr pamatsacensībās tika kā laimīgā zaudētāja. Abas tenisistes savā starpā jūlija sākumā tikās Vimbldonas čempionāta pirmajā kārtā, uzvaru ar 6-1, 2-6, 6-4 izcīnot itālietei, kura vēlāk aizkļuva līdz sacensību ceturtdaļfinālam.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu