Cīkstonis Samušonoks nespēj pārvarēt pasaules čempionāta kadetiem astotdaļfinālu

30/08/2015 16:28
Nokopēts

Sarajeva, 30.aug., LETA. Latvijas jaunais cīkstonis Ivars Samušonoks svētdien nespēja pārvarēt Bosnijā un Hercegovinā notiekošā pasaules čempionāta kadetiem astotdaļfinālu.

Svara kategorijā līdz 63 kilogramiem brīvā stila cīkstonis Samušonoks vispirms kvalifikācijas kārtas duelī pieveica Milanu Mesteru no Ungārijas, taču astotdaļfinālā bija spiests piekāpties japāņa Rui Sakasai priekšā, kurš bija izlikts ar 12.numuru.

Reklāma
Saturs turpinās

Pēcāk Samušonokam neizdevās kvalificēties arī gandarījuma turnīram.

Samušonoks bija vienīgais Latvijas pārstāvis šajā pasaules čempionātā.

Vēl šī mēneša sākumā Samušonoks iekļuva bronzas finālā Eiropas čempionātā kadetiem, kur gan cieta zaudējumu.

Ivara Samušonoka tēvocis Igors Samušonoks ir 1990.gada pasaules junioru čempions, bet pēc deviņiem gadiem Igors izcīnīja arī Eiropas čempionāta sudraba godalgu. Tāpat Igors Samušonoks ir 2000.gada Sidnejas vasaras olimpisko spēļu dalībnieks.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām