Pludmales volejbolisti Pridāns un Skrūders uzvar arī Eiropas U-20 čempionāta otrajā spēlē

03/09/2015 12:18
Nokopēts

Larnaka (Kipra), 3.sept., LETA. Latvijas pludmales volejbolisti Reinis Pridāns un Edvīns Skrūders ceturtdien izcīnīja uzvaru arī Kiprā notiekošā Eiropas U-20 čempionāta otrajā mačā.

Ar devīto numuru izliktie Latvijas sportisti ar 2-0 (23:21, 21:16) pārspēja rumāņus Lusjanu Badikeanu un Mariušu Rosu, kuri izlikti ar 25.numuru.

Reklāma
Saturs turpinās

Kā zināms, pirms tam pirmajā mačā viņi ar 2-0 (21:13, 21:14) apspēlēja sacensību 24.numuru slovēņus Alanu Košeņinu un Gašperu Plahutņiku.

Līdz ar to izšķirošajā spēlē vēlāk piektdien Pridāns un Skrūders spēkosies ar sacensību astoto numuru šveiciešiem Florianu Brēru un Īvesu Hauseneru, kuri arī sacensības iesākuši ar divām uzvarām. Šī dueļa uzvarētājiem izslēgšanas sacensību pirmā kārta būs brīva.

Kā zināms, sieviešu konkurencē divus zaudējumus jau piedzīvojis ar 14.numuru izliktais Latvijas duets Terēze Hrapāne un Anastasija Kravčenoka. Vispirms Latvijas sportistes ar 0-2 (6:21, 14:21) nieka 25 minūšu laikā pārliecinoši piekāpās francūzietēm Lezānai Plasetē un Aleksai Rišārai, kurām piešķirts 19.numurs, bet pēc tam ar 0-2 (15:21, 14:21) tika piedzīvots zaudējums arī pret rumānietēm Beātu Vaidu un Adrianu Mariju Matelu, kuras izliktas ar 30.numuru.

Izšķirošajā cīņā par trešo vietu grupā un iekļūšanu izslēgšanas spēlēs piektdien Hrapāne un Kravčenoka tiksies ar Polijas duetu Agatu Tribulu un Martinu Klodu, kas arī līdz šim cietis divus zaudējumus, bet līdzīgākos mačos.

Gan sieviešu, gan vīriešu pamatturnīros piedalās 32 pāri, kuri sadalīti astoņās apakšgrupās, pa četriem duetiem katrā. Izslēgšanas cīņām kvalificēsies katras grupas trīs labākās vienības.

Kā zināms, mēneša sākumā Rīgā risinājās Eiropas U-18 čempionāts, kurā meiteņu konkurencē triumfēja mājinieces Tīna Laura Graudiņa un Paula Nikola Ņečiporuka.

Savukārt pagājušajā nedēļā notikušajā Eiropas U-22 čempionātā augstāko rezultātu sasniedza Alise Lece un Marta Ozoliņa, kuras tika pie dalītas devītās vietas.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām