VIDEO: Atlētiskais “Knicks” aizsargs Smits juniors teju iznīcina Dāvi Bertānu

25/02/2019 15:49
Nokopēts
Smits, Bertāns, www.sportazinas.com

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī 18 zaudējumu sēriju savā laukumā beidzot pārtraukt izdevās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubam Ņujorkas “Knicks”, kas ar rezultātu 130:118 negaidīti pārspēja Dāvja Bertāna pārstāvēto klubu Sanantonio “Spurs”.

Kristapa Porziņģa bijušajam klubam tas bija vien pirmais panākums savu skatītāju priekšā kopš pērnā gada 2. decembra un 12. uzvara kopumā šosezon aizvadītajās 60 cīņās, kas Austrumu konferences kopvērtējumā dod pēdējo, 15. pozīciju. Tikmēr “Spurs” ar bilanci 33-28 rietumos atrodas septītajā vietā.

Reklāma
Saturs turpinās

Neskaitāmie zaudējumi gan nav traucējuši “Knicks” spēlētajiem izklaidēt joprojām lojālos kluba līdzjutējus. Minētajā mačā pret “Spurs” ļoti tuvu efektīgam bumbas triecienam grozā no augšas bija atlētiskais aizsargs Deniss Smits juniors, kurš otrajā ceturtdaļā ar pilnu jaudu devās uz grozu un centās “iedankot” pāri Bertānam, tomēr pārāks šajā duelī izrādījās latvietis, patraucējot 21 gadu vecajam Smitam pietiekami, lai bumba nelidotu grozā.

Kā zināms, Smits bija viens no trim Dalasas “Mavericks” spēlētājiem, kas maiņas darījumā 31. janvārī no Teksasas pārcēlās uz Ņujorku, pretējā virzienā dodoties Kristapam Porziņgim un vēl trim bijušajiem Ņujorkas kluba spēlētājiem.

Mačā pret “Spurs” 2017. gada drafta devītais numurs izcēlās ar 19 punktiem un 13 rezultatīvām piespēlēm, bet kopumā deviņās cīņās “Knicks” kreklā Denisam vidēji 30 minūtēs gūts 16,1 punkts, izpildītas 6,9 piespēles un 1,8 pārtvertas bumbas.

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām