Apskatnieks: “Dinamo” atlaistu vienu uzbrucēju, ja viņš neiemestu vārtus pret “Sochi”

24/12/2020 18:28
Nokopēts
Gļebs Zirjanovs

Krievu hokejists Gļebs Zirjanovs bija tuvu atlaišanai no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo”, apgalvo “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko.

Komentējot Latvijas kluba sniegumu, cits medija apskatnieks Nikolajs Lemtjugovs min, ka Zirjanovs ir tas, kurš uz citu “Dinamo” hokejistu fona izskatās visai pārliecinoši. “Viņš vienkārši spēlē hokeju un gūst baudu, iemet skaistus golus,” teica Lemtjugovs.

Reklāma
Saturs turpinās

Savukārt Ševčenko atklājis, ka, ja mačā pret “Sochi” Zirjanovs neiemestu vārtus, tad ar viņu tiktu lauzts līgums.

Iepriekš vēstīts, ka 21. decembrī “Dinamo” savā laukumā izlaida trīs vārtu pārsvaru pret Soču klubu un zaudēja papildlaikā ar 5:6. Ar skaistu epizodi izcēlās tieši Zirjanovs, kurš pirmā perioda beigās panāca 3:1.

Krievu uzbrucējs “Dinamo” pievienojās novembrī. Sākotnēji ar viņu tika noslēgts pārbaudes līgums, tomēr hokejists ātri iejūtās komandā, gūstot četrus vārtus sešās spēlēs. Tālāk gan sekoja sešu maču sausā sērija, kuru Zirjanovs pārtrauca tieši pret “Sochi”.

Sezonas laikā “Dinamo” dažādu iemeslu dēļ pameta 13 hokejisti.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām