“Blue Jackets” maina vārtsargu otrajai spēlei divās dienās

20/04/2021 18:50
Nokopēts
Jonass Korpisalo

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” pavēstījusi, ka gaidāmās nakts spēlē vārtus sargās somu ripu ķērājs Jonass Korpisalo, bet viņa konkurents Elvis Merzļikins paliks rezervē.

“Blue Jackets” plkst. 2:00 pēc Latvijas laika otro reizi divās dienās cīnīsies ar Floridas “Panthers”. Iepriekšējā cīņā “Blue Jackets” cieta zaudējumu ar 2:4. Merzļikins laukumā devās pamatsastāvā un atvairīja 35 no 38 metieniem, tverot 92,1% raidījumu.

Reklāma
Saturs turpinās

Merzļikins šosezon 22 spēlēs, no kurām 18 sāktas pamatsastāvā, vidēji ielaidis 2,98 ripas un atvairījis 91,0% pretinieku metienu. Viņš uz ledus kopumā pavadījis 1170 minūtes, tostarp nospēlējot vienu “sauso” maču.

Tikmēr Korpisalo 31 duelī, no kurām 29 sāktas pamatsastāvā, vidēji ielaidis 3,21 ripas un atvairījis 89,6% metienu. Somijas hokejists uz ledus pavadījis 1645 minūtes, bet “sauso” spēļu viņam šajā sezonā nav. Jāatzīmē, ka gan Merzļikins, gan Korpisalo šosezon ir tikuši katrs pie vienas rezultatīvas piespēles.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām