Londona, 31.dec., LETA. Latviešu futbola aizsargs Nauris Bulvītis, atgriežoties laukumā pēc traumas izārstēšanas, sestdien palīdzēja kopvērtējuma līderei Plimutas “Argyle” uzvarēt Anglijas ceturtās spēcīgākās līgas jeb “League Two” turnīra spēlē.
“Argyle” savā laukumā ar 2:0 (0:0) apspēlēja Krolī “Town” futbolistus.
Bulvītis laukumā izgāja 70.minūtē, kad brīdi iepriekš bija atklāts rezultāts, bet otrie vārti tika iesisti kompensācijas laika izskaņā.
Latviešu aizsargs sezonas sākumā bija stabils Plimutas vienības pamatsastāva spēlētājs, tomēr 8.novembrī guva traumu. Viņš izlaida nākamās divas “League Two” turnīra spēles, bet pēc tam divos mačos izgāja laukumā un abos tika nomainīts. Kopš 26.novembra Bulvītis atkal nebija spēlējis, tiesa, iepriekšējos trijos mačos bija komandas pieteikumā.
Jau pēc nedēļas “Argyle” komandu sagaida ļoti svarīgs duelis – Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa trešajā kārtā būs jāspēkojas ar premjerlīgas grandu “Liverpool”.
Kopvērtējumā “Argyle” komanda ar 48 punktiem 23 spēlēs saglabā vadību, tuvākās konkurentes apsteidzot par diviem punktiem.
Latviešu aizsargs “Argyle” komandai pievienojās jūnija beigās, taču tikai augustā oficiāli tika noformēta viņa pāreja no Latvijas virslīgas kluba Jūrmalas “Spartaks”. Bulvītis iepriekš spēlēja arī Šveicē, Slovākijā un Lietuvā, bet dzimtenē pārstāvēja arī Daugavpils “Daugavas”, Rīgas “Skonto” un “Ventspils” komandas.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu