Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubi Toronto “Raptors” un Orlando “Magic” cenšas iegūt augstāku izvēli gaidāmajā draftā, informē medija “The Ringer” apskatnieks Kevins O’Konors.
Situācijai pietuvināti avoti apskatniekam pavēstījuši, ka šī brīža drafta trešā pika īpašnieki Klīvlendas “Cavaliers” saņēmuši lielu interesi par savu izvēli. Galvenie interesenti ir “Raptors” un “Magic” organizācijas, kas vēlas savu jauno talantu izraudzīties ātrāk. Kā norāda žurnālists, tad arī ticams scenārijs ir, ka Klīvlendas komanda nepieņems nevienu piedāvājumu.
Šī gada NBA drafts norisināsies 29. jūlijā, visticamāk, pirmais spēlētājs, kurš tiks draftēts bez pārsteigumiem būs Keids Kaningems, kurš tādā gadījumā nonāks Detroitas “Pistons” īpašumā. Toronto klubam pieder ceturtā izvēle, bet Orlando organizācijai ticis astotais numurs. Šobrīd dažādu mediju vērtējumā ar trešo numuru varētu izvēlēties Evanu Mobliju, Džeilenu Sagsu vai Džeilenu Grīnu.
Neviens no Latvijas basketbolistiem šī gada jauno talantu izvēles ceremonijai nepieteicās. Artūram Žagaram un Artūram Kurucam vēl nākamgad būs iespēja pēdējo reizi izmēģināt laimi NBA draftā.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu