Girgensons gūst vārtus mazākumā, Balcers rezultatīvi piespēlē izgājienā pret vārtsargu (VIDEO)

10/10/2021 09:29
Nokopēts
Zemgus Girgensons

Naktī uz svētdienu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika aizvadīti vairāki latviešu spēlētāju pārstāvēto komandu mači. Vienā no tiem Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” mājās ar 3:1 pārspēja Detroitas “Red Wings”, bet citā duelī Rūdolfa Balcera Sanhosē “Sharks” ar 4:0 sagrāva Vegasas “Golden Knights”.

Girgensons laukumā pavadīja 15 minūtes un četras sekundes, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem, vienam no tiem sasniedzot vārtu tīkliņu. Tāpat latvietis bloķēja divus metienus, uzvarēja 50% iemetienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju “+1”. Zemgus vārtus guva 13 sekundes pirms otrā perioda beigām, “Sabres” komandai spēlējot mazākumā. Latvietis devās pretinieku zonā, lai traucētu Vegasas hokejistiem uzsākt uzbrukumu, un, izmantojot vārtsarga kļūdu, precīzi raidīja ripu praktiski tukšos vārtos.

Reklāma
Saturs turpinās

Citā šīs nakts mačā Rūdolfs Balcers palīdzēja Sanhosē “Sharks” pārliecinoši ar 4:0 pieveikt Vegasas “Golden Knights”. Latvietis laukumā pavadīja 12 minūtes un 35 sekundes, sev atvēlētajā laikā izceļoties ar vienu rezultatīvu piespēli, diviem metieniem pa vārtiem un diviem spēka paņēmieniem. Balcers spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju “+1”.

Latviešu uzbrucējs rezultativitātes punktu nopelnīja komandas trešajā vārtu guvumā otrā perioda ievadā, kad izgājienā divatā pret vārtsargu atdeva piespēli Viljamam Eklundam, kurš to raidīja tukšā vārtu stūrī. Tāpat “Sharks” rindās ar vārtiem izcēlās Džonatans Dalens, Kevins Lebanks un Brents Bērnss.

Nākamo maču Girgensons un “Sabres” aizvadīs 15.oktobrī plkst 02:00 pēc Latvijas laika, kad 2021./2022.gada sezonas atklāšanas mačā mājās uzņems Monreālas “Canadiens”. Balcers un “Sharks”, savukārt, pirmo spēli aizvadīs 17.oktobrī plkst. 05:00 pēc Latvijas laika, lūkojot mājās pārspēt Vinipegas “Jets”.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām