Pēc laba snieguma iepriekšējā mačā Bertāns atkal nespēj realizēt tālmetienus

16/12/2021 08:13
Nokopēts
Dāvis Bertāns

Pēc laba snieguma 14. decembra spēlē pret Denveras “Nuggets” latviešu uzbrucējs Dāvis Bertāns aizvadītajā naktī atkal nespēja realizēt trīspunktu metienus, viņa pārstāvētajai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandai Vašingtonas “Wizards” ciešot zaudējumu pret Sakramento “Kings” ar 105:119.

Bertāns laukumā pavadīja 16 minūtes un 29 sekundes, šajā laikā gūstot septiņus punktus (1p- 4/5, 3p- 1/6), tālmetienus realizējot tikai ar 16,7% precizitāti. Viņam arī divas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba un negatīvs +/- rādītājs mīnus pieci. Bertāns nepieļāva nevienu kļūdu un iztika bez piezīmēm.

Reklāma
Saturs turpinās

Rezultatīvākais “Wizards” sastāvā ar 30 punktiem bija Bredlijs Bīls, 15 punktus pievienoja Deni Avdija, bet katrs pa 14 sakrāja Danieks Gafords un Montrezls Herels. Tikmēr “Kings” rindās 28 punkti De’Āronam Foksam, 19 punkti Harisonam Bārnsam, bet katrs pa 15 iekrāja Tristans Tompsons un Badijs Hīlds.

Bertāns pagājušajā spēlē pret “Nuggets” (107:113) ar 21 punktu un pieciem precīziem trejačiem bija rezultatīvākais “Wizards” basketbolists un bija pamats optimismam, ka Dāvis beidzot ir atvēries, taču jau nākamajā duelī pret “Kings” viņš atkal meta vāji no spēles un nespēja saglabāt iepriekšējo līmeni. Nākamo spēli “Wizards” aizvadīs 17. decembrī plkst. 4:00 viesos pret spēcīgo Fīniksas “Suns”. Šobrīd ASV galvaspilsētas klubam ir trīs zaudējumu sērija un sešas neveiksmes pēdējās septiņās cīņās.

Turnīra tabula

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām