Vienīgajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā ceturtdien pie panākuma tika Detroitas “Pistons” basketbolisti. Austrumu konferences vājāko komandu cīņā “Pistons” viesu lomā ar rezultātu 134:120 (37:39, 36:23, 33:23, 28:26) uzvarēja Orlando “Magic”, pārtraucot četru zaudējumu sēriju.
Detroitas vienībā pārliecinoši rezultatīvākais bija Sadīks Bejs, kurš, jau pirmajā ceturtdaļā gūstot 21 punktu, kopā sakrāja 51 punktu, kas ir viņa NBA karjeras labākais sasniegums līdz šim. Viņš pievienoja arī deviņas atlēkušās bumbas, četras rezultatīvas piespēles un trīs pārtvertās bumbas.
Tikmēr “Magic” no zaudējuma neglāba Franca Vāgnera 26 gūtie punkti, kamēr vēl 17 punktus pievienoja Terenss Ross. 16 punktus savukārt guva Franca brālis Morics Vāgners.
“Pistons” ar 19 uzvarām un 53 zaudējumiem atrodas 14.vietā Rietumu konferences turnīra tabulā, kamēr “Magic” ar bilanci 18-53 ierindojas pēdējā vietā. Abām komandām vairs nav izredžu iekļūt NBA izslēgšanas spēlēs.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu