Nacionālā basketbola asociācija (NBA) nosaukusi aizvadītās nedēļas labākos spēlētājus.
Rietumos par labāko atzīts Fīniksas “Suns” pārstāvis Devīns Bukers, kurš palīdzēja komandai tikt pie trīs panākumiem tikpat mačos. Šajās spēlēs viņš izcēlies ar vidēji 37,3 punktiem un 6,3 rezultatīvām piespēlēm. Bukeram šī ir sestā reize karjerā un trešā reize šosezon, kad viņu nosauc par nedēļas labāko basketbolistu.
An MVP week. pic.twitter.com/kKbkqQkqA1
— Phoenix Suns (@Suns) March 28, 2022
Tikmēr Austrumos par labāko nosaukts Bostonas “Celtics” pārstāvis Džeisons Teitums. Amerikānis kļuvis par pirmo spēlētāju franšīzes vēsturē, kurš par labāko tika atzīts divas nedēļas pēc kārtas. Aizvadītajā nedēļā Teituma pārstāvētā komanda svinēja trīs uzvaras, pašam spēlētājam atzīmējoties ar vidēji 32 punktiem, 5,0 atlēkušajām bumbām un 5,0 rezultatīvām piespēlēm.
Pašam Teitumam šī ir astotā reize karjerā un trešā reize šosezon, kad viņu nosauc par nedēļas labāko basketbolistu.
.@jaytatum0 is the first player in franchise history to be named Player of the Week in back-to-back weeks🔥🔥🔥 pic.twitter.com/V7VJvDdDn4
— Boston Celtics (@celtics) March 28, 2022
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu