Avots: Savulaik NBA “sliktā zēna” tēlu ieguvušais Voless pievienosies “Lakers” treneru korpusam

07/06/2022 11:35
Nokopēts
Rašīds Voless

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Losandželosas “Lakers” galvenajam trenerim Darvinam Hemam nākamsezon, visticamāk, asistēs leģendārais Rašīds Voless, ziņo medija “The Athletic” insaideris Šams Šaranija.

https://twitter.com/ShamsCharania/status/1533837480780349447

Reklāma
Saturs turpinās

Jau vēstīts, ka pēc Frenka Vogela aiziešanas “Lakers” turpmāk vadīs Hems, kuram tā būs pirmā pieredze galvenā trenera amatā. Sagaidāms, ka Voless kļūs par viņa asistentu. Zīmīgi, ka abi bija komandas biedri 2004. gadā Detroitas “Pistons” sastāvā, kad šis klubs izcīnīja NBA titulu. Tāpat par otru asistentu varētu kļūt cita NBA leģenda Penijs Hārdavejs.

Voless ir 2004. gada NBA čempions un četrkārtējs Zvaigžņu spēles dalībnieks. Karjeras laikā viņš bija pazīstams kā visai “netīrs” spēlētājs, kurš bieži vien konfliktēja gan ar pretinieku spēlētājiem, gan tiesnešiem. Pēc karjeras noslēgšanas Voless vienu sezonu bija “Pistons” asistents, tad viņš trenēja Džordānas vidusskolas komandu, bet aizvadītajā sezonā bija asistents Memfisas Universitātes basketbola vienībai NCAA.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām