Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Bruklinas “Nets” par savu jauno galveno treneri nolīgs bijušo Bostonas “Celtics” stūrmani Imi Udoku, situācijai pietuvināti avot pavēstījuši medijam ESPN. Paredzams, ka darījums tiks noslēgts tuvāko 24-48 stundu laikā un Bostonas organizācija šķēršļus trenera pārejai neliks.
Suspended Celtics coach Ime Udoka has emerged as the likely next Brooklyn Nets head coach and his hiring could be finalized as soon as the next 24-to-48 hours, sources tell ESPN. Celtics will let him leave for another job.
ReklāmaSaturs turpinās— Adrian Wojnarowski (@wojespn) November 1, 2022
Jau vēstīts, ka Udokam bija intīmas attiecības ar kādu no “Celtics” kluba darbiniecēm, ar ko tika pārkāptas organizācijas vadlīnijas. Pēc tam Bostonas vienība pieņēma lēmumu uz gaidāmo sezonu atstādināt Udoku no darba pienākumiem.
45 gadus vecais speciālists “Celtics” komandai pievienojās pagājušajā vasarā pēc tam, kad pēc NBA spēlētāja karjeras beigām viņš darbojās kā trenera asistents Sanantonio “Spurs”, Filadelfijas “76ers” un arī “Nets” komandā. Tieši iepriekšējā pieredze 2020./2021. gada sezonā “Nets” organizācijā var būt galvenais iemesls viņa nolīgšanai.
Šodien “Nets” nolēma pārtraukt sadarbību ar vienības galveno treneri Stīvu Nešu. “Nets” vienība šajā sezonā izcīnījusi divas uzvaras un piedzīvojusi piecus zaudējumus, kas ar tādām zvaigznēm sastāvā kā Kevins Durants, Kairijs Ērvings un Bens Simonss vērtējams kā vājš sniegums.
Pirmais atlaistais NBA treneris šajā sezonā – darbu zaudē “Nets” stūrmanis Nešs
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu