NHL divus pirmssezonas mačus aizvadīs eksotiskā hokejā valstī

12/04/2023 09:44
Nokopēts
NHL Global Series Austrālijā

Divi pirmssezonas mači ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu dalību šī gada septembrī norisināsies Austrālijā, vēsta līga.

Spēles starp Arizonas “Coyotes” un Losandželosas “Kings”, kuri paredzēti “NHL Global Series” ietvaros, tiks aizvadīti 23. un 24. septembrī Melburnā.

Par maču norisies vietu izvēlēta Roda Leivera arēna – vieta, kurā tiek aizvadīti tenisa “Grand Slam” turnīra “Australian Open” spēles. Šī būs pirmā reize, kad Austrālijā notiks NHL spēle. “Mūsu iecere nav tāda, ka vienu reizi atbrauksim uz Austrāliju, aizvadīsim spēles un nekad tur neatgriezīsimies,” lēmumu komentē NHL viceprezidents Devids Propers. “Iecere ir aizvadīt tur spēles un attīstīt hokeju šajā tirgū.”

Plānots, ka pirmos treniņus Austrālijā komandas aizvadīs 19. un 20. septembrī, savukārt mājās tās dosies 25. septembrī.

    Pagaidām neviens nav komentējis