Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijas (NBA) “play-off” turnīra otrās kārtas spēlē Oklahomasitijas “Thunder” ar 117:95 pārspēja Dalasas “Mavericks”.
Mača pirmajā pusē Dalasai vairākas reizes bija pārsvars, tas gan nesasniedza pat piecus punktus. Otrajā puslaikā “Thunder” sāka spēlēt krietni jaudīgāk, sēriju sākot ar pārliecinošu uzvaru.
Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 29 punktiem bija Šejs Džildžess Aleksandrs, kuram arī deviņas izcīnītas bumbas zem groziem un deviņas rezultatīvas piespēles. Laukuma otrajā galā 20 punkti Kairijam Ērvingam, bet Lukam Dončičam 19 punkti.
Iepriekš vēstīts, ka otro kārtu ar uzvaru sāka arī Bostonas “Celtics”, kura bez Kristapa Porziņģa pārliecinoši apspēlēja Klīvlendas “Cavaliers” ar 120:95.
Bostonas “Celtics” – Klīvendas “Cavaliers” 1-0
Ņujorkas “Knicks” – Indiānas “Pacers” 1-0
Oklahomasitijas “Thunder” – Dalasas “Mavericks” 1-0
Denveras “Nuggets” – Minesotas “Timberwolves” 0-2
Bostonas “Celtics” – Maiami “Heat” 4-1
Ņujorkas “Knicks” – Filadelfijas “76ers” 4-2
Milvoki “Bucks” – Indiānas “Pacers” 2-4
Klīvlendas “Cavaliers” – Orlando “Magic” 4-3
Oklahomasitijas “Thunder” – Ņūorleānas “Pelicans” 4-0
Losandželosas “Clippers” – Dalasas “Mavericks” 2-4
Minesotas “Timberwolves” – Fīniksas “Suns” 4-0
Denveras “Nuggets”– Losandželosas “Lakers” 4-1
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu