Latviešu hokejists Zemgus Girgensons kļuvis par brīvo aģentu.
Iepriekš par visu karjeru Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā Bufalo “Sabres” pavadījušā uzbrucēja plāniem “izmēģināt spēkus” brīvo aģentu tirgū vēstīja vietējie mediji, savukārt šodien Girgensons šo statusu ieguvis oficiāli.
Pirms tam mediji vēstīja, ka “Sabres” ģenerālmenedžeris Kevins Ādamss ir ieinteresēts pagarināt sadarbību ar latvieti. “Kad mēs runājam par spēlētājiem, kuri cīnās katrā spēlē un kuriem ir fiziskais spēks, ar ko papildināt zemākās maiņas, Zemgus ir visai atbilstošs. Manuprāt, brīvā aģenta statusā viņš būtu tas čalis, kuru komandas grib piesaistīt. Galu galā tas ir viņa lēmums un skatīsimies, ar ko tas viss beigsies,” izteicās kluba pārstāvis.
Aizvadītajā sezonā Girgensons 63 spēlēs izcēlās ar 14 (8+6) rezultativitātes punktiem. Kopā viņš “Sabres” rindās pavadījis 11 sezonas, 688 spēlēs gūstot 89 vārtus un izdarot 99 rezultatīvas piespēles.
“Sabres” ĢM: Cik man zināms, Girgensons vēl nav pieņēmis lēmumu par komandas pamešanu
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu